Home pond Attack Pond 1,2 kg

TOP 15 v kategórii Údržba vody v jazierkach

Home pond Attack Pond 1,2 kg

Špecifikácia a použitie: Attack Pond po aplikácii pôsobí veľmi rýchlo prípravok pri kontakte s vláknitou riasou, lístím, častmi odumretých vodných rastlín a inými nečistotami...
Garantovaný nákup z Invitalshop.sk

Na sklade • 1 variant2,79 €97 % • 8 331×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €100 % • 363×recenziíĎalšie informácie

Hmotnosť balenia

• Z tých čo som skúšala je najúčinnejší
  • , zakúpené v Invitalshop.sk

S produktom som nadmieru spokojný...použivam ho už roky..a zatiaľ som s ním nemal problém...uvažujem nad kúpou jazierkoveho vysávaču...ktorí by mi ulahčil prácu s čistinim jazierka po použiti prípravku... Attacpond ale so samotným prípravkom som spokojný vrelo odporučam.

• veľmi účinný

Odporúčam, veľmi dobre účinkuje, má oproti podobným produktom väčšie granule, dobre sa s ním triafajú riasy :-)
    Vláknitá riasa po aplikácii odumrie, avšak je potrebné ju dočistiť mechanicky lebo zostávajú vo vode zvyšky rias. Je to skôr drahší produkt, ale oplatí sa ho kúpiť.

Hmotnosť balenia

Špecifikácia a použitie:

Attack Pond po aplikácii pôsobí veľmi rýchlo prípravok pri kontakte s vláknitou riasou, lístím, častmi odumretých vodných rastlín a inými nečistotami uvoľňuje kyslík, ktorý ich mechanicky vyzdvihne nad hladinu nečistoty zachytí skimmer, alebo ich odstránime za pomoci sieťky uvoľnený kyslík rovnako pomáha odbúravať usadeniny oxidáciou, znižuje riziko kyslíkového deficitu u rýb v horúcich letných mesiacoch a prispieva k biorovnováhe jazierka rýchlosť nástupu účinku závisí od teploty vody, v teplejšej vode je rýchlejší ako v studenej

Dávkovanie: dávka 50 g až 100 g na m² sa aplikuje priamo na miesta výskytu vláknitej riasy a iných mechanických nečistôt

TIP: Aplikujte pred užitím prípravkov na likvidáciu rias Kata Pond a Super Pond.

• Z tých čo som skúšala je najúčinnejší

• veľmi účinný

• , zakúpené v Invitalshop.sk

Splnil moje očakávania podľa popisu .